Teamindeling senioren (najaar 2019)

Team 1 – 1e klasse

Danny Weijers
Koen Reijnders
Niek Pietersma
Serge Jansen

Team 2 – 2e klasse

Joost Kooi
Kasper Jeurissen
Ron Mens
Stefan Groenen

Team 3 – 2e klasse

Ji Hao Zang
Henri Willems
Luuk Reijnders
Vincent Woolderink

Team 4 – 3e klasse

Arthur Hofstee
Erik Berns
Frank van Empel
Oene Veenma

Team 5 – 4e klasse

Ken Ramakers
Marcel Hengst
Niek van der Heide
Rob Coenen
Tom Jeurissen

Team 6 – 5e klasse

Jan van Elst
Henk Posthumus
Wim Lelivelt

Team 7 – 5e klasse

Hans Crans
Lieke Crans
Nicole Hubbers
Frits Basten

Team 8 – 6e klasse

Antoinette Stoffels
Arie Kersjes
Dion Bogaard
Paul van Stiphout
Ralph Schiffelers

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Standen

Senioren

1e klasse – Poule D
———————————
Hercules 4 9 – 60
TCB 1 9 – 58
Slagvaardig (R) 3 9 – 52
Trumelo 1 9 – 45
Zevenaar 3 9 – 40
Cevelum 4 9 – 15

2e klasse – Poule C
———————————
ONI 4 9 – 57
TCB 2 10 – 56
TT Nijmegen 4 9 – 47
TIAN 1 9 – 46
GTTC Groesbeek 3 9 – 38
Shot (W) 4 10 – 36

2e klasse – Poule B
———————————
Shot (W) 2 9 – 66
DNW 1 9 – 63
Herpen 3 9 – 50
Hutaf 4 9 – 43
Revanche 1 9 – 37
TCB 3 9 – 11

3e klasse – Poule C
———————————
Westa 2 9 – 60
TCB 4 9 – 59
Looping 1 9 – 51
Hutaf 7 9 – 43
Treffers (A) 3 9 – 36
Shot (W) 5 9 – 21

3e klasse – Poule A
———————————
GetavĂ© 1 9 – 58
Smash ’76 (B) 1 9 – 51
TVO 4 9 – 46
Topspin 1 9 – 42
Treffers (A) 2 9 – 39
TCB 5 9 – 34

5e klasse – Poule D
———————————
TCB 6 7 – 55
ONI 9 7 – 44
Revanche 4 7 – 36
Herpen 8 8 – 33
Taflan 4 7 – 12

5e klasse – Poule B
———————————
ONI 6 9 – 60
HTTC 71 4 9 – 55
TCB 7 9 – 55
Kracht & Vriend 3 9 – 50
Revanche 3 9 – 27
Hutaf 11 9 – 23

5e klasse – Poule C
———————————
Cevelum 5 9 – 60
OTTV 1 9 – 50
Akris 3 9 – 50
TCB 8 9 – 48
Mitac 3 9 – 32
ONI 8 9 – 30

Junioren

3e klasse – Play Off
———————————
TCB 1 9 – 61
TVO 2 9 – 46
SKF 6 9 – 44
TT Nijmegen 3 9 – 43

4e klasse – Poule D
———————————
Hercules 4 9 – 86
TCB 2 9 – 61
Westa 3 9 – 61
DSV RELAX 1 9 – 25
TIAN 1 8 – 9
Cevelum 2 8 – 8*

4e klasse – Poule C
———————————
Zevenaar 4 9 – 70
SKF 7 9 – 48
Hutaf 8 9 – 48
TCB 3 9 – 43
Kracht & Vriend 1 8 – 30
BIT.NL 5 8 – 21