Junioren 1 verliest nipt met 2 man

Gezien de wedstrijd niet meer verzet kon worden, Kasper in het buitenland zit en Lizzy nog steeds geblesseerd is traden Clyde Tran en Thijs Lukkezen zaterdag met z’n tweeën aan tegen Unicum 1. Thijs speelde solide en wist 2 wedstrijden te winnen. Clyde wist zijn goede spel ook nu weer door te zetten en wist 1 wedstrijd te winnen. Samen wisten ze ook de dubbel binnen te slepen waar de uitslag op 4-6 bleef staan voor de Unicum.

Uitslagen
TCB 1  –  Unicum 1               4 – 6
Sittard 1  –  Red Stars 3         8 – 2
Megacles 2  –  TIOS ’51 1       6 – 4

Stand
Sittard 1               6 – 44
Megacles 2          6 – 34
TCB 1                  6 – 32
Unicum 1              6 – 24
Red Stars 3          6 – 23
TIOS ’51 1            6 – 23

thijs-lukkezen-unicum-1-thuis

Previous Article
Next Article

Standen

Senioren

1e klasse – Poule D
———————————
Hercules 4 9 – 60
TCB 1 9 – 58
Slagvaardig (R) 3 9 – 52
Trumelo 1 9 – 45
Zevenaar 3 9 – 40
Cevelum 4 9 – 15

2e klasse – Poule C
———————————
ONI 4 9 – 57
TCB 2 10 – 56
TT Nijmegen 4 9 – 47
TIAN 1 9 – 46
GTTC Groesbeek 3 9 – 38
Shot (W) 4 10 – 36

2e klasse – Poule B
———————————
Shot (W) 2 9 – 66
DNW 1 9 – 63
Herpen 3 9 – 50
Hutaf 4 9 – 43
Revanche 1 9 – 37
TCB 3 9 – 11

3e klasse – Poule C
———————————
Westa 2 9 – 60
TCB 4 9 – 59
Looping 1 9 – 51
Hutaf 7 9 – 43
Treffers (A) 3 9 – 36
Shot (W) 5 9 – 21

3e klasse – Poule A
———————————
Getavé 1 9 – 58
Smash ’76 (B) 1 9 – 51
TVO 4 9 – 46
Topspin 1 9 – 42
Treffers (A) 2 9 – 39
TCB 5 9 – 34

5e klasse – Poule D
———————————
TCB 6 7 – 55
ONI 9 7 – 44
Revanche 4 7 – 36
Herpen 8 8 – 33
Taflan 4 7 – 12

5e klasse – Poule B
———————————
ONI 6 9 – 60
HTTC 71 4 9 – 55
TCB 7 9 – 55
Kracht & Vriend 3 9 – 50
Revanche 3 9 – 27
Hutaf 11 9 – 23

5e klasse – Poule C
———————————
Cevelum 5 9 – 60
OTTV 1 9 – 50
Akris 3 9 – 50
TCB 8 9 – 48
Mitac 3 9 – 32
ONI 8 9 – 30

Junioren

3e klasse – Play Off
———————————
TCB 1 9 – 61
TVO 2 9 – 46
SKF 6 9 – 44
TT Nijmegen 3 9 – 43

4e klasse – Poule D
———————————
Hercules 4 9 – 86
TCB 2 9 – 61
Westa 3 9 – 61
DSV RELAX 1 9 – 25
TIAN 1 8 – 9
Cevelum 2 8 – 8*

4e klasse – Poule C
———————————
Zevenaar 4 9 – 70
SKF 7 9 – 48
Hutaf 8 9 – 48
TCB 3 9 – 43
Kracht & Vriend 1 8 – 30
BIT.NL 5 8 – 21